BASKETBAL


Nedeľa – 14.04.2019

1. liga (muži) – o 7. – 11. miesto

BKM SPU Nitra – BK Dolný Kubín  79:102


Nedeľa – 07.04.2019

1. liga (muži) – o 7. – 11. miesto

BK SO Levoča – BK Dolný Kubín  100:78 


Sobota – 02.03.2019

1. liga (muži) – o 7. – 11. miesto

MŠK Iskra Petržalka – BK Dolný Kubín  85:64


Sobota – 23.02.2019

1. liga (muži) – o 7. – 11. miesto

BK Dolný KubínBK SPU Nitra  87:76


Sobota – 09.02.2019

1. liga (muži) – o 7. – 11. miesto

BK Dolný KubínBK Slovenský Orol Levoča  82:62


Sobota – 02.02.2019

1. liga (muži) – o 7. – 11. miesto

PU Prešov Iskra Svit B – BK Dolný Kubín  78:63


Nedeľa – 13.01.2019

1. liga (muži)

PU Prešov Iskra Svit B – BK Dolný Kubín  80:72


Sobota – 15.12.2018

1. liga (muži)

BK Dolný KubínŠKP BBC Banská Bystrica  55:83


Nedeľa – 02.12.2018

1. liga (muži)

Academic ŽU Žilina – BK Dolný Kubín  82:56


FLORBAL


Nedeľa – 14.04.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladší žiaci)

FbK STATON Turany – Žatva 90 Dolný Kubín  2:9

FPS Monacor Banská Bystrica – Žatva 90 Dolný Kubín  0:12


Sobota – 13.04.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladšia prípravka)

FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina (bieli) – Žatva 90 Dolný Kubín  3:1

ŠK Juventa pri CVČ v Žiline – Žatva 90 Dolný Kubín  8:3


Sobota – 13.04.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladší žiaci)

FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina (oranžoví) – Žatva 90 Dolný Kubín  3:2

ŠK Juventa pri CVČ v Žiline – Žatva 90 Dolný Kubín  6:2


Nedeľa – 17.03.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (starší žiaci)

FBK RAptORs – Žatva 90 Dolný Kubín  0:11

DTF team Detva Joxers – Žatva 90 Dolný Kubín  0:11


Nedeľa – 17.03.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladšia prípravka)

ŠK Juventa pri CVČ v Žiline – Žatva 90 Dolný Kubín  12:17

FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina (oranžoví) – Žatva 90 Dolný Kubín  5:11


Sobota – 16.03.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladší žiaci)

FPS Monacor Banská Bystrica – Žatva 90 Dolný Kubín  1:9

TJ A – FbO Nižná – Žatva 90 Dolný Kubín  1:3


Sobota – 09.03.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (starší žiaci)

FBK RAptORs – ŽATVA 90 D. Kubín  1:16

ŠK 1. FBC Zvolen – ŽATVA 90 D. Kubín  2:12


Nedeľa – 03.03.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (juniori)

Devils Čadca – ŽATVA 90 D. Kubín  8:5

TJ A FbO Nižná – ŽATVA 90 D. Kubín  5:6


Nedeľa – 24.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (staršia prípravka)

FBC Grasshoppers Žilina (bieli) – ŽATVA 90 D. Kubín  0:15

FPS Monacor Banská Bystrica – ŽATVA 90 D. Kubín  7:13


Sobota – 23.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (starší žiaci)  

FbK STATON Turany – ŽATVA 90 D. Kubín  1:16

DTF team Detva Joxers – ŽATVA 90 D. Kubín  5:15


Sobota – 16.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladšia prípravka)

ŽATVA 90 D. Kubín – Grasshoppers Žilina 11:3

ŽATVA 90 D. Kubín – Juventa Žilina  14:6


Sobota – 09.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladší žiaci)

ŠK 1. FBC Zvolen – ŽATVA 90 D. Kubín  6:8

FBK Raptors – ŽATVA 90 D. Kubín  7:5


Nedeľa – 03.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (juniori)

Devils Čadca – ŽATVA 90 D. Kubín  6:8

TJ A FbO Nižná – ŽATVA 90 D. Kubín  4:5


Nedeľa – 03.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (staršia prípravka)

ŠK 1. FBC Zvolen – ŽATVA 90 D. Kubín  12:13

Martin – ŽATVA 90 D. Kubín  5:7


Sobota – 02.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (starší žiaci)

FPS Banská Bystrica – ŽATVA 90 D. Kubín  5:8

Grasshoppers Žilina – ŽATVA 90 D. Kubín  6:4


Nedeľa – 27.01.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladšia prípravka)  

ŽATVA 90 D. Kubín – Grasshoppers Žilina oranžoví  6:2

ŽATVA 90 D. Kubín – Grasshoppers Žilina biely  8:3


Nedeľa – 13.01.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (juniori)

ŽATVA 90 D. Kubín – Čadca  13:3

ŽATVA 90 D. Kubín – Nižná  5:8


Nedeľa – 13.01.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (staršia prípravka)

Juventa Žilina – ŽATVA 90 D. Kubín  11:6

Nižná – ŽATVA 90 D. Kubín  2:16


Nedeľa – 16.12.2018

ŽATVA 90 D. Kubín (starší žiaci)  

ŽATVA 90 D. Kubín – DTF team Detva Joxers  10:8

ŽATVA 90 D. Kubín – ŠK Juventa pri CVČ v Žiline   21:8


Sobota – 15.12.2018

ŽATVA 90 D. Kubín (staršia prípravka)  

ŽATVA 90 D. Kubín – Monacor Banská Bystrica  6:4

ŽATVA 90 D. Kubín – FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina  4:10


Nedeľa – 09.12.2018

ŽATVA 90 D. Kubín (mladší žiaci)  

Grasshoppers Žilina oranžoví – ŽATVA 90 D. Kubín  0:8

Turany – ŽATVA 90 D. Kubín  3:9


Sobota – 01.12.2018

ŽATVA 90 D. Kubín (mladšia prípravka)  

Grasshoppers Žilina biely – ŽATVA 90 D. Kubín  6:11

Grasshoppers Žilina oranžoví – ŽATVA 90 D. Kubín  4:4

Juventa Žilina – ŽATVA 90 D. Kubín  8:15

FUTBAL


Nedeľa – 21.04.2019

IV. liga – Sever (muži) – 18. kolo

ŠK Javorník Makov – MFK Dolný Kubín  1:3 (1:1)

Góly: Biel, Lach, Cvacho (11m)


Sobota – 20.04.2019

II. liga SŽ U15 – 18. kolo

MFK Dolný Kubín – FK Čadca  1:4 (1:2)

Góly: Slosarčík


Sobota – 20.04.2019

II. liga MŽ U13 – 18. kolo

MFK Dolný Kubín – FK Čadca  0:0


Streda – 17.04.2019

II. liga SD U19 – 19. kolo

MŠK FOMAT Martin – MFK Dolný Kubín  3:0 (2:0)


Streda – 17.04.2019

II. liga MD U17 – 20. kolo

MŠK FOMAT Martin – MFK Dolný Kubín  0:0


Nedeľa – 14.04.2019

IV. liga – Sever (muži) – 17. kolo

MFK Dolný Kubín – OFK Teplička nad Váhom  0:0


Sobota – 13.04.2019

II. liga SD U19 – 19. kolo

MFK Dolný Kubín – FK Čadca  0:0


Sobota – 13.04.2019

II. liga MD U17 – 19. kolo

MFK Dolný Kubín – FK Čadca  2:1 (1:1)

Góly: Staš, Podbrežný


Piatok – 12.04.2019

II. liga SŽ U15 – 17. kolo

Oravan Oravská Jasenica – MFK Dolný Kubín  1:5 (0:2)

Góly: Podbrežný 3, Slosarčík, Veťka


Piatok – 12.04.2019

II. liga MŽ U13 – 17. kolo

Oravan Oravská Jasenica – MFK Dolný Kubín  0:5 (0:3)

Góly: Strapec 2 , Bleskáň , Šálka, Slamka


Nedeľa – 07.04.2019

IV. liga – Sever (muži) – 16. kolo

FK Slovan Žabokreky – MFK Dolný Kubín  0:3 (0:2)

Góly: Zanovit, Lach, Bugan


Sobota – 06.04.2019

II. liga SŽ U15 – 16. kolo

MFK Dolný Kubín – ŠK Belá  7:0 (4:0)

Góly: Slosarčík, Matúš, Farkaš po 2, Butkaj 1


Sobota – 06.04.2019

II. liga MŽ U13 – 16. kolo

MFK Dolný Kubín – ŠK Belá  11:0 (6:0)

Góly: Bleskáň 4, Blahút, Strapec a Podbrežný po 2, Šálka 1


Piatok – 05.04.2019

II. liga SD U19 – 18. kolo

MŠK Kysucké Nové Mesto – MFK Dolný Kubín  6:0 (1:0)


Piatok – 05.04.2019

II. liga MD U17 – 18. kolo

MŠK Kysucké Nové Mesto – MFK Dolný Kubín  0:0


Nedeľa – 31.03.2019

IV. liga – Sever (muži) – 15. kolo

MFK Dolný Kubín – OŠK Rosina  2:0 (2:0)

Góly: Zanovit, Trojanovič


Sobota – 30.03.2019

II. liga MŽ U13 – 15. kolo

TJ Družstevník Dlhá nad Oravou – MFK Dolný Kubín  4:8 (1:5)

Góly: Podbrežný 3, Šálka 2, Bleskáň, Michalic, Strapec


Sobota – 30.03.2019

II. liga SŽ U15 – 15. kolo

TJ Družstevník Dlhá nad Oravou – MFK Dolný Kubín  7:2 (3:0)

Góly: Lukáč, Podbrežný


Sobota – 30.03.2019

II. liga MD U17 – 17. kolo

MFK Dolný Kubín – FK Rakytovce  3:0 (1:0)

Góly: Škrabák, Kaplánek, Matúš


Sobota – 30.03.2019

II. liga SD U19 – 17. kolo

MFK Dolný Kubín – FK Rakytovce  2:0 (1:0)

Góly: Glejtek, Kubačka


Nedeľa – 24.03.2019

IV. liga – Sever (muži) – 14. kolo

TJ Družstevník Belá-Dulice – MFK Dolný Kubín  1:1 (0:0)

Góly: Trojanovič


 

HOKEJ


Sobota – 23.03.2019

1. liga (starší žiaci) – 35. kolo

MŠK Púchov – MHK Dolný Kubín  3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

Góly: Cengelová (Hubočan), Brtoš (Čellár)


Štvrtok – 21.03.2019

1. liga (mladší žiaci) – 35. kolo

MHK Dolný Kubín – MŠK Púchov  11:4 (2:2, 4:2, 5:0)

Góly: Mikuš (Foltin, Plichta Alex), Mikuš (Foltin), Mikuš (Plichta Alex, Masláková), Foltin(Mikuš), Plichta Alex (Foltin), Mikuš (Foltin), Bakoš (Krajňák), Mikuš (Plichta Alex), Plichta Alex (Foltin), Mikuš (Foltin), Jadroň (Orolím)


Sobota – 16.03.2019

1. liga (mladší žiaci) – 34. kolo

HKM Rimavská Sobota – MHK Dolný Kubín  3:10 (3:2, 0:6, 0:2)

Góly: Mikuš (Svýba, Franek), Hanus (Krajňák), Orolím, Mikuš (Plichta Alex), Ondečko (Krajňák), Foltin (Mikuš, Plichta Alex), Mikuš (Foltin,Plichta Alex), Mikuš (Krajňák, Ondečko), Plichta Alex (Mikuš), Gábor (Orolím)


Štvrtok – 14.03.2019

1. liga (mladší žiaci) – 36. kolo

MsHKM Žilina – MHK Dolný Kubín  9:5 (2:1, 5:3, 2:1)

Góly: Mikuš (Plichta Alex), Mikuš (Plichta Alex), Foltin (Mikuš), Foltin (Mikuš), Mikuš


Sobota – 16.03.2019

1. liga (starší žiaci) – 34. kolo

MHK Dolný Kubín – HC Lučenec  5:2 (3:0, 2:1, 0:1)

Góly: Hubočan (Mikuš, Havlík), Havlík (Pavlák), Brtoš (Turoň, Hrkel), Hrkel (Turoň, Katreniak), Bečka (Čellár)


Sobota – 09.03.2019

1. liga (starší žiaci) – 33. kolo

MHK Dolný Kubín – HKM Zvolen (mládež)  13:1 (6:0, 4:1, 3:0)

Góly: Mikuš (Katreniak, Meravý), Kreutz (Mikuš), Čellár (Pavlák, Turoň), Mikuš, Kreutz (Pavlák, Čellár), Hubočan (Mikuš), Mikuš (Hubočan), Havlík, Mikuš (Kreutz, Hubočan), Bečka, Mikuš (Vráb), Brtoš (Havlík), Kreutz


Piatok – 08.03.2019

1. liga (mladší žiaci) – 33. kolo

HKM Zvolen (mládež) – MHK Dolný Kubín  1:7 (0:1, 0:2, 1:4)

Góly: Franek (Kubek), Plichta Alex (Foltin), Krajňák (Franek), Mikuš (Ondečko), Orolím (Brestovský), Orolím (Jadroň), Plichta Alex (Foltin)


Streda – 06.03.2019

1. liga (starší žiaci) – 32. kolo

MHA Martin – MHK Dolný Kubín  0:6 (0:1, 0:1, 0:4)

Góly: Bečka, Meravý, Havlík (Pavlák, Čellár), Pavlák (Kreutz), Brtoš (Hrkel), Havlík (Kreutz)


Streda – 06.03.2019

1. liga (mladší žiaci) – 32. kolo

MHK Dolný Kubín – MHA Martin  9:3 (2:2, 3:1, 4:0)

Góly: Jadroň (Gábor, Orolím), Foltin (Plichta Alex), Mikuš (Foltin), Jadroň (Kubek), Svýba (Plichta Alex), Mikuš (Plichta Alex), Krajňák (Jadroň), Plichta Alex (Svýba), Bakoš (Krajňák)


Sobota – 02.03.2019

1. liga (mladší žiaci) – 31. kolo

HK´95 Považská Bystrica – MHK Dolný Kubín  8:6 (4:2, 1:3, 3:1)

Góly: Jadroň (Gábor), Plichta Alex (Mikuš), Mikuš (Foltin), Plichta Alex (Mikuš), Foltin, Jadroň 


Sobota – 23.02.2019

1. liga (starší žiaci) – 30. kolo

HC´05 Banská Bystrica – MHK Dolný Kubín  2:6 (1:2, 1:2, 0:2)

Góly: Cengelová (Meravý), Pavlák (Hubočan), Čellár (Cengelová, Pavlák), Brtoš (Hubočan, Havlík), Kreutz (Čellár), Hrkel (Čellár)


Štvrtok – 21.02.2019

1. liga (mladší žiaci) – 30. kolo

MHK Dolný Kubín – HC´05 Banská Bystrica  4:11 (2:5, 2:3, 0:3)

Góly: Mikuš (Foltin), Foltin, Mikuš (Foltin, Plichta Alex)


Sobota – 16.02.2019

1. liga (starší žiaci) – 29. kolo

MHK Dolný Kubín – HK Brezno  3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

Góly:


Sobota – 16.02.2019

1. liga (mladší žiaci) – 29. kolo

HK Brezno – MHK Dolný Kubín  3:3 (1:2, 2:0, 0:1)

Góly: Foltin, Foltin (Mikuš), Foltin (Orolím, Jadroň)


Sobota – 09.02.2019

1. liga (starší žiaci) – 28. kolo

HT MHK 32 Liptovský Mikuláš – MHK Dolný Kubín  2:12 (0:3, 1:6, 1:3)

Góly:


Sobota – 09.02.2019

1. liga (mladší žiaci) – 28. kolo

MHK Dolný Kubín – HT MHK 32 Liptovský Mikuláš  10:3 (1:2, 8:0, 1:1)

Góly: Plichta Alex (Mikuš), Plichta Alex (Mikuš), Mikuš (Plichta Alex), Orolím, Foltin, Foltin (Mikuš), Jadroň, Orolím (Foltin), Mikuš, Mikuš (Plichta Alex)


Sobota – 02.02.2019

1. liga (starší žiaci) – 27. kolo

MsHKM Žilina –MHK Dolný Kubín  5:6 (1:1, 1:2, 3:3)

Góly: Čellár, Čellár, Čellár, Havlík, Havlík (Pavlák), Bečka 


Sobota – 02.02.2019

1. liga (mladší žiaci) – 27. kolo

MHK Dolný Kubín – MsHKM Žilina  6:11 (1:5, 2:3, 3:3)

Góly: Plichta Alex (Orolím), Foltin (Mikuš), Mikuš (Foltin), Krajňák, Foltin, Orolím (Masláková)


Sobota – 26.01.2019

2. liga (seniori) – o umiestnenie

HC Dynamax 96 Nitra – MšK HVIEZDA Dolný Kubín  3:4 (1:0, 1:3, 1:1)


Sobota – 26.01.2019

1. liga (starší žiaci) – 26. kolo

MHK Dolný Kubín – MŠK Púchov  2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Góly: Cengelová (Čellár, Mikuš), Havlík


Sobota – 26.01.2019

1. liga (mladší žiaci) – 26. kolo

MŠK Púchov – MHK Dolný Kubín  6:3 (3:0, 1:1, 2:2)

Góly: Orolim (Foltin), Jadroň (Foltin), Plichta Alex (Mikuš)


Sobota – 19.01.2019

2. liga (seniori) – o umiestnenie

HC OSMOS Bratislava „B“ – MšK HVIEZDA Dolný Kubín  9:6 pp (3:1, 4:3, 1:2 – 1:0)

Góly: J. Michalica (Durdiak), J. Michalica (Rec, P. Ľupták), Durdiak (Rec, Smolka), Hančiak (Durdiak, Budaj), Budaj (J. Michalica), Durdiak (J. Michalica, Budaj)


Sobota – 19.01.2019

1. liga (starší žiaci) – 25. kolo

HC Lučenec – MHK Dolný Kubín  0:9 (0:1, 0:4, 0:4)


Sobota – 19.01.2019

1. liga (mladší žiaci) – 25. kolo

MHK Dolný Kubín – HKM Rimavská Sobota  19:3 (6:2, 6:1, 7:0)

Góly: Orolím (Jadroň), Jadroň (Orolím), Mikuš (Franek, Orolím), Gábor (Orolím), Foltin, Gábor (Orolím, Jadroň), Foltin (Mikuš), Orolím (Gábor), Plichta Alex (Mikuš, Svýba), Plichta Alex (Foltin), Jadroň (Gábor), Gábor, Mikuš (Svýba), Jadroň (Orolím), Jadroň, Mikuš (Foltin, Plichta Alex), Foltin (Plichta Alex), Plichta Alex (Foltin, Mikuš), Gábor (Jadroň, Orolím)


Streda – 16.01.2019

1. liga (starší žiaci) – 24. kolo

HKM Zvolen – MHK Dolný Kubín  0:3 (0:1, 0:1, 0:1)


Streda – 16.01.2019

1. liga (mladší žiaci) – 24. kolo

MHK Dolný Kubín – HKM Zvolen  6:2 (2:0, 4:1, 0:1)

Góly: Gábor (Jadroň), Jadroň (Foltín), Jadroň (Orolím), Mikuš (Foltin, Plichta Alex), Mikuš (Foltin, Plichta Alex), Mikuš (Foltin, Plichta Alex)


Sobota – 12.01.2019

2. liga (seniori) – o umiestnenie

MšK HVIEZDA Dolný Kubín – HC OSMOS Bratislava „B“  4:2 (2:2, 1:0, 1:0)

Góly: J. Michalica (Budaj), Hanušniak (Záň), Hančiak (Hricko), Hanušniak (Had, J. Lupták)


Sobota – 12.01.2019

1. liga (starší žiaci) – 23. kolo

MHK Dolný Kubín – MHA Martin  5:1 (1:1, 2:0, 2:0)

Góly: Čellár (Kreutz), Pavlák (Kreutz), Kreutz (Pavlák), Čellár (Pavlák, Havlík), Bečka (Hubočan)


Sobota – 12.01.2019

1. liga (mladší žiaci) – 23. kolo

MHA Martin – MHK Dolný Kubín  7:6 (1:2, 2:2, 4:2)

Góly: Foltín (Svýba), Plichta Alex (Jadroň), Mikuš (Foltin), Foltin (Plichta Alex), Orolím (Gábor), Mikuš


Sobota – 05.01.2019

2. liga (seniori) – 18. kolo

HC DYNAMAX 96 Nitra – MšK HVIEZDA Dolný Kubín  7:5 (4:2, 2:1, 1:2)

Góly: J. Michalica (Budaj, Durdiak), J. Michalica (Budaj, Durdiak), Durdiak (J. Michalica, Budaj), Budaj (Rec, Durdiak), J. Michalica (Hančiak)


Sobota – 05.01.2019

1. liga (starší žiaci) – 22. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica – MHK Dolný Kubín 3:3 (0:1, 0:1, 3:1)

Góly: Pavlák (Čellár, Brtoš), Havlík (Vráb), Brtoš (Pavlák, Čellár)


Sobota – 05.01.2019

1. liga (mladší žiaci) – 22. kolo

MHK Dolný Kubín – HK ‘95 Považská Bystrica  3:10 (1:4, 2:4, 0:2)

Góly: Orolím (Foltin), Orolím (Jadroň), Orolím (Mikuš)


Sobota – 22.12.2018

2. liga (seniori) – 17. kolo

MšK HVIEZDA Dolný Kubín – MŠK Púchov  5:8 (0:4, 2:1, 3:3)

Góly: Sluka (J. Michalica, Durdiak), Durdiak (Hančiak), Hanušniak (J. Michalica, Budaj), Had (Hricko, Okoličány), Hančiak (Záň, Hanušniak),   


Sobota – 22.12.2018

1. liga (mladší žiaci) – 21. kolo

HC 05 Banská Bystrica – MHK Dolný Kubín 5:8 (1:3, 1:2, 3:3)

Góly: Orolím (Mikuš,Foltin), Franek,Foltin (Mikus), Mikuš (Foltin), Mikuš, Foltin, Foltin (Plichta Alex,Orolím), Mikuš (Foltin, Orolím)


Nedeľa – 16.12.2018

1. liga (starší žiaci) – 20. kolo

HK Brezno – MHK Dolný Kubín 3:10 (0:5, 2:1, 1:4)

Góly: Bečka (Vráb), Bečka (Vráb, Hubočan), Čellár (Meravý, Mikuš), Bečka (Katreniak), Bečka, Čellár (Mikuš), Mikuš (Čellár, Pavlák), Pavlák (Mikuš), Bečka (Hubočan), Bečka (Katreniak)


Nedeľa – 16.12.2018

1. liga (mladší žiaci) – 20. kolo

MHK Dolný Kubín – HK Brezno 7:7 (3:0, 0:5, 4:2)

Góly: Kubek (Mikuš), Mikuš, Bakoš, Mikuš (Ondečko, Franek), Orolím, Jadroň (Mikuš), Mikuš


Sobota – 15.12.2018

2. liga (seniori) – 16. kolo

HC OSMOS Bratislava „B“ – MšK HVIEZDA Dolný Kubín  5:10 (2:4, 2:3, 1:3)

Góly: Budaj (Durdiak, Rec), Durdiak (J. Michalica, Budaj), Hančiak (Hricko, Polerecký), Hanušniak (Had, Záň), Sluka (Hančiak), Záň (Had), J. Michalica (Budaj, Rec), P. Michalica (Hricko), Hricko (Hančiak), Budaj (J. Michalica, Rec)


Sobota – 15.12.2018

1. liga (starší žiaci) – 19. kolo

MHK Dolný Kubín – HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 7:2 (3:0, 2:1, 2:1)

Góly: Bečka (Hubočan), Pavlák (Kreutz), Hubočan (Havlík, Vráb), Čellár, Katreniak (Brtoš), Havlík (Bečka, Hubočan), Čellár (Pavlák, Mikuš)


Sobota – 15.12.2018

1. liga (mladší žiaci) – 19. kolo

HT MHK 32 Liptovský Mikuláš – MHK Dolný Kubín 0:9 (0:3, 0:3, 0:3)

Góly: Mikuš (Orolím), Plichta Alex (Jadroň), Orolím (Mikuš), Mikuš (Orolím), Franek (Plichta Alex), Sliacky (Krajňák), Plichta Alex (Jadroň), Juhás, Orolím (Mikuš)


Sobota – 08.12.2018

2. liga (seniori) – 15. kolo

MšK HVIEZDA Dolný Kubín – HC Prievidza  1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Góly: J. Michalica (Budaj, Polerecký)


Sobota – 08.12.2018

1. liga (starší žiaci) – 18. kolo

MHK Dolný Kubín – MsHKM Žilina  2:5 (0:2, 0:2, 2:1)

Góly: Cengelová, Cengelová (Mikuš)

Sobota – 08.12.2018

1. liga (mladší žiaci) – 18. kolo

MsHKM Žilina – MHK Dolný Kubín  9:1 (4:0, 3:0, 2:1)

Góly: Foltin (Mikuš)


Streda – 05.12.2018

1. liga (starší žiaci) – 21. kolo

MHK Dolný Kubín – HC´05 Banská Bystrica  1:1 (1:0, 0:0, 0:1)

Góly: Mikuš (Cengelová, Čellár)