FLORBAL


Nedeľa – 14.04.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladší žiaci)

FbK STATON Turany – Žatva 90 Dolný Kubín  2:9

FPS Monacor Banská Bystrica – Žatva 90 Dolný Kubín  0:12


Sobota – 13.04.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladšia prípravka)

FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina (bieli) – Žatva 90 Dolný Kubín  3:1

ŠK Juventa pri CVČ v Žiline – Žatva 90 Dolný Kubín  8:3


Sobota – 13.04.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladší žiaci)

FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina (oranžoví) – Žatva 90 Dolný Kubín  3:2

ŠK Juventa pri CVČ v Žiline – Žatva 90 Dolný Kubín  6:2


Nedeľa – 17.03.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (starší žiaci)

FBK RAptORs – Žatva 90 Dolný Kubín  0:11

DTF team Detva Joxers – Žatva 90 Dolný Kubín  0:11


Nedeľa – 17.03.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladšia prípravka)

ŠK Juventa pri CVČ v Žiline – Žatva 90 Dolný Kubín  12:17

FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina (oranžoví) – Žatva 90 Dolný Kubín  5:11


Sobota – 16.03.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladší žiaci)

FPS Monacor Banská Bystrica – Žatva 90 Dolný Kubín  1:9

TJ A – FbO Nižná – Žatva 90 Dolný Kubín  1:3


Sobota – 09.03.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (starší žiaci)

FBK RAptORs – ŽATVA 90 D. Kubín  1:16

ŠK 1. FBC Zvolen – ŽATVA 90 D. Kubín  2:12


Nedeľa – 03.03.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (juniori)

Devils Čadca – ŽATVA 90 D. Kubín  8:5

TJ A FbO Nižná – ŽATVA 90 D. Kubín  5:6


Nedeľa – 24.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (staršia prípravka)

FBC Grasshoppers Žilina (bieli) – ŽATVA 90 D. Kubín  0:15

FPS Monacor Banská Bystrica – ŽATVA 90 D. Kubín  7:13


Sobota – 23.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (starší žiaci)  

FbK STATON Turany – ŽATVA 90 D. Kubín  1:16

DTF team Detva Joxers – ŽATVA 90 D. Kubín  5:15


Sobota – 16.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladšia prípravka)

ŽATVA 90 D. Kubín – Grasshoppers Žilina 11:3

ŽATVA 90 D. Kubín – Juventa Žilina  14:6


Sobota – 09.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladší žiaci)

ŠK 1. FBC Zvolen – ŽATVA 90 D. Kubín  6:8

FBK Raptors – ŽATVA 90 D. Kubín  7:5


Nedeľa – 03.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (juniori)

Devils Čadca – ŽATVA 90 D. Kubín  6:8

TJ A FbO Nižná – ŽATVA 90 D. Kubín  4:5


Nedeľa – 03.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (staršia prípravka)

ŠK 1. FBC Zvolen – ŽATVA 90 D. Kubín  12:13

Martin – ŽATVA 90 D. Kubín  5:7


Sobota – 02.02.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (starší žiaci)

FPS Banská Bystrica – ŽATVA 90 D. Kubín  5:8

Grasshoppers Žilina – ŽATVA 90 D. Kubín  6:4


Nedeľa – 27.01.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (mladšia prípravka)  

ŽATVA 90 D. Kubín – Grasshoppers Žilina oranžoví  6:2

ŽATVA 90 D. Kubín – Grasshoppers Žilina biely  8:3


Nedeľa – 13.01.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (juniori)

ŽATVA 90 D. Kubín – Čadca  13:3

ŽATVA 90 D. Kubín – Nižná  5:8


Nedeľa – 13.01.2019

ŽATVA 90 D. Kubín (staršia prípravka)

Juventa Žilina – ŽATVA 90 D. Kubín  11:6

Nižná – ŽATVA 90 D. Kubín  2:16


Nedeľa – 16.12.2018

ŽATVA 90 D. Kubín (starší žiaci)  

ŽATVA 90 D. Kubín – DTF team Detva Joxers  10:8

ŽATVA 90 D. Kubín – ŠK Juventa pri CVČ v Žiline   21:8


Sobota – 15.12.2018

ŽATVA 90 D. Kubín (staršia prípravka)  

ŽATVA 90 D. Kubín – Monacor Banská Bystrica  6:4

ŽATVA 90 D. Kubín – FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina  4:10


Nedeľa – 09.12.2018

ŽATVA 90 D. Kubín (mladší žiaci)  

Grasshoppers Žilina oranžoví – ŽATVA 90 D. Kubín  0:8

Turany – ŽATVA 90 D. Kubín  3:9


Sobota – 01.12.2018

ŽATVA 90 D. Kubín (mladšia prípravka)  

Grasshoppers Žilina biely – ŽATVA 90 D. Kubín  6:11

Grasshoppers Žilina oranžoví – ŽATVA 90 D. Kubín  4:4

Juventa Žilina – ŽATVA 90 D. Kubín  8:15

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*